Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.

Kdy?

Pondělí 13.9.2021
Úterý 14.9.2021

10 – 15 h

Kde?

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.
Malé Nepodřice 67
39701
Dobev

Registrace

Ing. Michal Slaba
michal.slaba@wittmann-group.cz
604201754

Registrace do: 5.9.2021

Kdo a kolik osob?

15 a starší, VŠ
Max. velikost jedné skupiny: 10

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. je 100 % dceřiná firma rakouského výrobce Wittmann Technology GmbH, se sídlem ve Vídni. Byla založena v roce 2003 a je zodpovědná za prodejní činnost, poradenství, záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů pro zákazníky v České a Slovenské republice.

Skupina Wittmann jako jediná na světě nabízí ucelený výrobní program periferií a strojů na zpracování plastů:
• roboty, manipulátory i komplexní automatizovaná pracoviště, IML-systémy
• vstřikovací stroje Wittmann Battenfeld
• lokální i centrální zařízení na sušení a dopravu granulátu
• temperační přístroje, chladící zařízení a průtokoměry
• drtiče vtoků i dílů

Výrobní závody skupiny Wittmann Battenfeld jsou umístěny v Rakousku, Maďarsku, Francii, USA, Kanadě a Číně. Tato celosvětová skupina dodává prostřednictvím svých dceřiných společností a obchodních zastoupení výrobky do více než 80 zemí světa a objemem své produkce především v oblasti automatizace vstřikovacích procesů zaujímá dominantní postavení na světovém trhu. V současné době pracují stroje a zařízení WITTMANN BATTENFELD ve více než 200 lisovnách plastů v České a Slovenské republice. Uživatelé strojů jsou především výrobci technických plastových dílů orientovaní na automobilový a elektrotechnický průmysl.

Firma má vlastní konstrukční oddělení jednoúčelových strojů a zařízení, které nám umožňuje jak doplnění nabídky sériových robotů o uchopovače a jednoúčelová pracoviště ke vstřikovacím strojům, tak i obecnou možnost konstrukce průmyslových automatizovaných systémů. V provozu je možno vidět 3D-konstrukční pracoviště i vlastní výrobu a montáž jednoúčelových zařízení.

Návštěvníkům Echt Praxe ukážeme technologie zpracování plastů a provedeme je po naší firmě.Zobrazit seznam firem