THIMM Obaly, k.s.

THIMM Obaly, k.s.

Kdy?

Úterý 21.6.2022

8:00-13:00

Kde?

THIMM Obaly, k.s.
U Nádraží 498
27716
Všetaty

Registrace

Natálie Trnková
natalie.trnkova@thimm.cz
+420 775 891 320

Registrace do: 7. 6. 2022

Kdo a kolik osob?

15 a starší
Max. velikost jedné skupiny: 30 osob

Den otevřených dveří ve společnosti THIMM

Společnost THIMM pack’n’display se sídlem ve středočeských Všetatech je lídrem v poskytování řešení pro balení a distribuci zboží. Naše portfolio řešení zahrnuje ekologicky udržitelné přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, kvalitní prodejní stojany (displeje), obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování.

Přijďte se podívat do našeho závodu, který se vyznačuje nejvyšší mírou digitalizace, robotizace a automatizace v oboru v celé České republice. Budete mít například možnost podívat se na stroj pro digitální laserový výsek vlnité lepenky, který je v tomto provedení jediný v celé Evropě. Provedeme Vás výrobou obalů od A až do Z – ukážeme Vám naše vývojové oddělení, kde vznikají prvotní návrhy obalů a ukážeme vám i samotnou výrobu, kde tyto návrhy získávají fyzickou podobu. Přijďte na vlastní kůži zažít přátelskou atmosféru rodinné firmy, která je lídrem ve svém oboru.

Naše dveře Vám budou otevřeny v úterý 21. 6., kdy pro Vás bude připraven pestrý program zahrnující prohlídku vývojového oddělení, laboratoře a výrobních prostor. Program bude probíhat od 8:30 do 13:00 v prostorách THIMM pack’n’display ve Všetatech. Kapacita programu je omezena pro 30 osob. Akce je určena pro studenty od 15 let.Zobrazit seznam firem