ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Kdy?

Středa 22.6.2022

8:00 – 10:00 online, 10:00 – 12:00 fyzicky

Kde?

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod
tř. Václava Klementa 869
293 01
Mladá Boleslav

Registrace

Jitka Buriánková
jitka.buriankova@skoda-auto.cz

Kdo a kolik osob?

Bez věkového omezení.
Primárně žáci ZŠ, jejich rodiče a dále zástupci základních škol

Poznámky

Pro účast na online části akce od 8:00 do 10:00 se stačí připojit přes odkaz na webových stránkách školy skrze platformu MS Teams. Doporučujeme připojit se od začátku, tedy od 8:00, abyste stihli celý program a všechny prezentace.
Pro účast na fyzické části akce mohou návštěvníci přijít na ŠKODA AUTO Střední odborné učiliště strojírenské v čase od 10:00 do 12:00 a to buď 6. vstupní branou do závodu ŠKODA AUTO a.s. v ulici Štefánikova nebo 3. vstupní branou do závodu ŠKODA AUTO v ulici Laurinova. Parkování není zajištěno.

Navštivte akci Den otevřených dveří ŠKODA AUTO a.s., Středního odborného učiliště strojírenského, který se bude konat ve středu 22.6.2022. Akce je rozdělena na dvě části.
Na online část akce se můžete připojit na našich webových stránkách od 8:00 do 10:00. V rámci online části je pro Vás připravena prezentace o naší škole a oborech, virtuální prohlídka školy, rozhovory s žáky či absolventy a v neposlední řadě diskuse s vedením školy.
Mimo to se můžete zúčastnit také druhé části, která se bude konat fyzicky od 10:00 do 12:00 přímo na ŠKODA AUTO a.s., Středním odborném učilišti strojírenském, které sídlí v areálu firmy ŠKODA AUTO a.s. I zde na Vás čeká prezentace ředitele školy, zajímavé prohlídky a možnost diskuse o všem, co Vás ve spojení s technikou napadá!
Budeme se těšit na společné shledání ať už online nebo fyzicky v prostorách ŠKODA AUTO.Zobrazit seznam firem