ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Kdy?

Pátek 17.9.2021

8:00 – 10:00 online, 10:00 – 12:00 fyzicky

Kde?

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod
tř. Václava Klementa 869
293 01
Mladá Boleslav

Registrace

Pavla Kavuloková
pavla.kavulokova@skoda-auto.cz

Kdo a kolik osob?

Není věkové omezení, jiné
Max. velikost jedné skupiny: bez omezení

Primárně žáci základních škol, jejich rodiče a dále zástupci základních škol

Poznámky

Pro účast na online části akce od 8:00 do 10:00 se stačí připojit přes odkaz na webových stránkách školy (záložka Akce a projekty – Den otevřených dveří) skrze platformu MS Teams. Doporučujeme připojit se od začátku, tedy od 8:00, abyste stihli celý program a všechny prezentace.

Pro účast na fyzické části akci mohou návštěvníci přijít na ŠKODA AUTO Střední odborné učiliště strojírenské v čase od 10:00 do 12:00 a to buď 6. vstupní branou do závodu ŠKODA AUTO a.s. v ulici Štefánikova nebo 3. vstupní branou do závodu ŠKODA AUTO v ulici Laurinova. Parkování není zajištěno.

Předběžná registrace není nutná.

Navštivte akci Den otevřených dveří ŠKODA AUTO a.s., Středního odborného učiliště strojírenského, který se bude konat v pátek 17.9.2021. Akce je rozdělena na dvě části.

Na online část akce se můžete připojit na našich webových stránkách od 8:00 do 10:00. V rámci online části je pro Vás připravena prezentace o naší škole a oborech, virtuální prohlídka školy, rozhovory s žáky či absolventy a v neposlední řadě diskuse s vedením školy.

Mimo to se můžete zúčastnit také druhé části, která se bude konat fyzicky od 10:00 do 12:00 přímo na ŠKODA AUTO a.s., Středním odborném učilišti strojírenském, které sídlí v areálu firmy ŠKODA AUTO a.s. I zde na Vás čeká prezentace ředitele školy, zajímavé prohlídky a možnost diskuse o všem, co Vás ve spojení s technikou napadá!

Budeme se těšit na společné shledání ať už online nebo fyzicky v prostorách ŠKODA AUTO.Zobrazit seznam firem