Siemens Mobility, s.r.o.

Siemens Mobility, s.r.o.

Kdy?

Středa 15.9.2021

13:00 – 14:00

Kde?

Siemens Mobility, s.r.o.
Sliačská 1
141 00
Praha

Registrace

Daniela Černá
daniela.cerna@siemens.com
702194844

Registrace on-line

Registrace do: 7.9.2021

Kdo a kolik osob?

14-18 let, 15 a starší, VŠ
Max. velikost jedné skupiny: 30
Při exkurzi je nutné mít pevnou obuv. V obuvi na podpatcích nebude vstup do depa z bezpečnostních důvodů povolen.

Siemens Mobility GmbH je samostatnou společností v rámci globálního technologického koncernu Siemens AG. Už více než 160 let je lídrem v oblasti dopravních technologií a neustále inovuje své portfolio v klíčových oblastech kolejových vozidel, automatizace železnice a elektrifikace, dopravních řešení na klíč, inteligentních dopravních systémů a souvisejících služeb. Díky digitalizaci umožňuje společnost Siemens Mobility dopravním operátorům po celém světě budovat inteligentní infrastrukturu a trvale zvyšovat její hodnotu v průběhu celého životního cyklu, zvyšovat kvalitu služeb pro cestující s garantovanou dostupností.

V České republice se nachází velká konstrukční a vývojová centra, která pracují na mezinárodních zakázkách. Zároveň však našim zákazníkům poskytujeme lokální servisní služby, a to jak v oblasti lokomotiv, tak pražského metra. Chcete se podívat do depa Kačerov, kde probíhá full servis metra linky C, a dozvědět se, co vše je potřeba k tomu, aby soupravy vyjely na trať včas, uklizené a plně funkční? Zajímá vás, co vše si pod termínem full servis představit?

Přihlaste se na exkurzi, která proběhne 15. a 16. září 2021 od 13:00.

Den otevřených dveří je určen pro školní skupiny od 14 let, vysokoškolské studenty i jednotlivé návštěvníky. Kapacita je omezena, velikost skupiny je maximálně 30 lidí. Prosím účastníky, aby si z bezpečnostních důvodů vzali pevnou obuv a podpatky nechali doma. Těšíme se na vás!Zobrazit seznam firem