Siemens Mobility, s.r.o.

Siemens Mobility, s.r.o.

Kdy?

Úterý 18.06.2024

13.00 – 14.30, 14.30 – 16.00 hod.

Kde?

Siemens Mobility, s.r.o.
K Topírně 1521/1, Vršovice
101 00
Praha 10

Registrace

Simona Muckova
simona.muckova@siemens.com
+420 704 873 842

Registrace on-line

Registrace do: 31.05.2024

Kdo a kolik osob?

Střední školy, Poslední ročníky středních škol a jejich absolventi
Max. velikost jedné skupiny: 25

Prosíme, aby se hlásili Ti, které zajímá železniční doprava-kolejová vozidla (Vývoj a konstrukce kolejových vozidel, R&D projekty železniční infrastruktury, digitalizace a kybernetická bezpečnost, IT infrastruktura, servis a údržba našich vozidel…)
Prosíme o registraci přes e-mailovou adresu.
Prosíme, aby přišli plnoletí, nebo v doprovodu dospělé osoby.
Bude nutné se nechat seznámit s BOZP/PO pokyny platnými pro exkurze a podepsat se do prezenční listiny.
Fotografie a videa se mohou pořizovat jen na místech, která schválí zástupce Siemens Mobility, děkujeme za pochopení.

Naší vášní jsou kolejová vozidla a vše, co souvisí s železnicí budoucnosti. Proč se k nám přidat? Propojujeme tradici, stabilitu, inovace a smysluplné produkty, které mají pozitivní dopad na svět kolem nás.

V jakých oblastech se u nás můžete realizovat? Jen namátkou – vývoj a konstrukce kolejových vozidel, R&D projekty na železnici, kde s námi rezonuje zejména téma digitalizace a kybernetické bezpečnosti, IT infrastruktura, ale i servis a údržba našich vozidel.

Koho tedy hledáme? Uplatnění u nás najdou zkušení profesionálové, ale i junioři či studenti! Vždy aktuální přehled najdete na našich kariérních stránkách.

Na co se můžete těšit v DEPU Vršovice?
Prohlídka DEPA Vršovice
První půlhodinku bychom věnovali představení společnosti Siemens Mobility, dále pak servisnímu oddělení jako takovému a činnostem, které v rámci servisu/údržby/upgradu vozidel provádíme.
Poté bychom se přesunuli do depa, kde se mohou studenti podívat přímo do lokomotivy Vectron, prohlédnout si interiér a dozvědět se více o servisních činnostech a dalším chodu depa.Zobrazit seznam firem