Siemens Mobility, s.r.o.

Siemens Mobility, s.r.o.

Kdy?

Úterý 20.6.2023

ve 13:00

Kde?

Siemens Mobility, s.r.o.
Sliačská 1
14100
Praha 4

Registrace

Petra Kracíková
petra.kracikova@siemens.com
731124197

Registrace on-line

Registrace do: 16.6.2023

Kdo a kolik osob?

14-18 let, 15 a starší, VŠ
Max. velikost jedné skupiny: 20
Účastníky exkurze prosíme, aby přišli v pevné a uzavřené obuvi (sportovní obuv je ok) a bez podpatků. Budete se pohybovat v prostorech, kde probíhá údržba a jezdí soupravy metra.

Poznámky

Přesné instrukce ohledně pohybu po areálu a další informace dostanou účastníci e-mailem před akcí.

Zajímá vás, jak probíhá údržba souprav na lince metra C v Praze, kterou provádí zaměstnanci společnosti Siemens Mobility? Co vše je potřeba udělat, aby mohla souprava vyjet do provozu? Co si vůbec máte pod pojmem full servis představit? Kolik souprav je v provozu najednou a kolik jich je celkem?

V České republice je nás více než 750 a stále rosteme. Naší doménou jsou kolejová vozidla a související činnosti pro železnici budoucnosti. Jsme v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Víte, že je u nás kromě obchodních týmů také jedno z největších oddělení vývoje a konstrukce kolejových vozidel v rámci globální společnosti Siemens Mobility, IT HUB i R&D oddělení zabývající se automatizací železnic? U nás najdete také kompetenční centrum pro schvalování kolejových vozidel, centra sdílených služeb, ve vršovickém depu máme pod palcem servis a údržbu lokomotiv pro naše zákazníky a velká část našeho týmu pracuje v depu Kačerov, kde provádíme údržbu pražského metra linky C v depu Kačerov! Přijďte se tam za námi podívat a dozvědět se více.

Přihlaste se na komentovanou prohlídku, kde vás zástupce Siemens Mobility seznámí s provozem našeho odštěpného závodu Mobility Metro Services a s tím, jak servis souprav na lince C probíhá.
Komentovaná prohlídka bude trvat zhruba 60 minut.

V případě otázek ohledně exkurze pište na petra.kracikova@siemens.com.

Odkaz na stránky:
https://mobility.siemens.cz/jobs/Zobrazit seznam firem