RWE Gas Storage CZ, s.r.o.

RWE Gas Storage CZ, s.r.o.

Kdy?

Úterý 14.9.2021

08:00 – 15:00 hod.

Je nutné účastníky rozdělit do skupin, začátek exkurze: 1. skupina v 8:00, 2. skupina v 10:00 a 3. skupina ve 13:00 hod., délka jedné exkurze cca 2 hod.

Kde?

RWE Gas Storage CZ, s.r.o.
PZP Dolní Dunajovice, Perná 329
691 86
Perná

Registrace

Adriana Homolová
adriana.homolova@rwe.com
00420 607 841 104

Registrace do: 31.8.2021

Kdo a kolik osob?

15 a starší

Max. velikost jedné skupiny: 15
Vhodné oblečení do provozu: dlouhý rukáv, dlouhé nohavice, pevná uzavřená obuv bez podpatku. Další ochranné pracovní pomůcky návštěvníkům poskytneme na místě. Bohužel nemáme v provoze bezbariérové přístupy.

Poznámky

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit podmínky konání akce vzhledem k aktuální pandemické situaci.
Zájemci se musí registrovat na konkrétní preferovanou hodinu. V případě naplnění kapacity bude zájemcům nabídnut náhradní termín, případně si pořadatel vyhrazuje právo další zájemce o prohlídku odmítnout.

Nejnovější technologie, práce na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, moderní způsoby komunikace, netradiční formy rozvoje, kreativní pracovní prostředí, široká nabídka benefitů. To vše tvoří podmínky, které nám umožňují pracovat a myslet v RWE jinak.

Jednou z našich společností operujících na českém trhu je RWE Gas Storage CZ, s.r.o.. Jde o největšího provozovatele zásobníků plynu v ČR. Dohromady provozujeme 6 podzemních zásobníků plynu, z nichž největší je právě ten v Dolních Dunajovicích.

Zásobník má technologii jak pro vtláčení, tak i pro těžbu plynu. Pro její sledování a řízení používáme řídicí systém, který nám umožňuje jednak mít přehled o stavu technologického procesu a jednak do něj zasáhnout v případě varovných a havarijních hlášení. Chcete si prohlédnout, jak takový systém a technologická zařízení jako boxerkompresory, chladiče plynu, odlučovače oleje, provozní sondy a mnohé další vypadají?

Přijďte se k nám podívat v úterý 14. září 2021 v časech 8:00, 10:00 nebo 13:00 hod.Zobrazit seznam firem