Mubea spol. s r.o.

Mubea spol. s r.o.

Kdy?

Středa 15.9.2021

9-16

Kde?

Mubea spol. s r.o.
Za Dálnicí 510
26753
Žebrák

Registrace

Otomar Šedivý
otomar.sedivy@mubea.com
737366879

Registrace do: 8.9.2021

Kdo a kolik osob?

15 a starší
Max. velikost jedné skupiny: 20

Poznámky

Vstup do areálu se bude řídit dle aktuálních epidemiologických nařízení.

V rámci dne otevřených dveří nabízíme návštěvníkům komentovanou prohlídku výroby.

Mubea Žebrák je prvním a největším závodem v rámci skupiny Mubea v České republice. Svoji historii jsme začali psát v roce 1995. V Žebráku jsme postupně postavili několik výrobních hal, ve kterých dáváme stabilní práci téměř 1500 zaměstnancům.

V roce 2014 jsme zahájili výrobu karbonových dílů pro světoznámé výrobce sportovních aut (McLaren, Audi, Bentley, Alfa Romeo, Porsche atd.) Vzhledem k tomu, že je karbon materiál budoucnosti, rozšířili jsme jeho výrobu i do závodu v Dolních Kralovicích.

Uvědomujeme si, jak je důležité vychovávat si kvalitní zaměstnance již od školy, a proto kromě výrobních hal máme vlastní učňovské středisko pro studenty středních škol. Praktickou část studia u nás v současné době vykonává 85 učňů.

Dalším důležitým bodem je spolupráce s vysokými školami. Proto jsme pro studenty otevřeli dvě kanceláře v Praze a v Plzni, ve kterých se studenti věnují řešení svých závěrečných prací. Nabízíme jim také další formy spolupráce – brigády a odborné praxe.Zobrazit seznam firem