HEBERGER CZ s.r.o.

HEBERGER CZ s.r.o.

Kdy?

Čtvrtek 16.9.2021

9 – 12 hodin

Kde?

HEBERGER CZ s.r.o.

Pod Lysinami 518/28

Praha 4 – Hodkovičky.

Registrace

Registrace – do 03/09/2021.

Petr Suchopárek
Petr.Suchoparek@heberger.com
+420 244 000 115

Kdo a kolik osob?


Max. velikost jedné skupiny: 5

V rámci dne otevřených dveří provedeme návštěvníky po centrále společnosti, seznámíme je s rozsahem naší činnosti a případně společně navštívíme stavbu v okolí Prahy – stavbu výrobní haly pro firmu Meiller ve Slaném. Doprava do sídla naší firmy a zpět bude zajištěna.

Prohlídka centrály firmy v Praze proběhne 9:00 – 12:00 ,  pro zájemce bude následně zajištěn převoz do Slaného, kde proběhne prohlídka stavby výrobní haly s výkladem (12:00 do 15:30). Následuje návrat do Prahy cca v 15:30.

Stavební společnost HEBERGER CZ je součástí skupiny firem Heberger, které v současnosti působí v několika evropských zemích a na blízkém východě.

Heberger CZ během 20 let působení na českém stavebním trhu bylo realizoval téměř 100 projektů po celé České Republice a přestože se svou velikostí řadí spíše k menším firmám, objemem a složitostí dodávaných zakázek se vyrovná největším stavebním společnostem v ČR.

Heberger CZ disponuje kromě zkušeného týmu realizace staveb i vlastním projekčním oddělením, které zajišťuje komplexní projekční činnost a to nejen pro český stavební trh, ale v rámci skupiny firem Heberger Group také v zemích Evropské Unie, ale i mimo ni ( např. Mexiko ).

Skupinu firem Heberger v České Republice reprezentují také společnosti:Zobrazit seznam firem