EHC Czech s.r.o.

EHC Czech s.r.o.

Kdy?

Středa 19. 6. 2023

10:00-14:00

Kde?

EHC Czech s.r.o.
Evropská 51
35002
Cheb

Registrace

Nell Fantysová
nell.fantysova@kanov.cz
702163506

Registrace on-line

Registrace do: 15.6.2023

Kdo a kolik osob?

Náš den otevřených dveří je zde především pro studenty IT a technologického zaměření, kteří ovládají AJ a NJ a dále pro firmy, které mají zájem o prostory k pronájmu či o spolupráci s PI Kanov Cheb, Podnikatelský inkubátor a digitální Hub

Vzhledem k tomu, že působíme na německy hovořících trzích, cílíme na příhraničí, kde chceme oslovit právě studenty nejen technických fakult ale i středních škol a učilišť a dát práci těm, kteří s námi chtějí růst a budou mít to správné technical Savvy + ENG/GER jazykovou vybavenost.

Poznámky

Podnikatelský Inkubátor Kanov v Chebu jsme otevřeli nedávno a nyní jsme ve fázi zasídlování nových firem, budování pracovních partnerských vztahů a nabízení kancelářských a laboratorních prostor dalším firmám, které mají zájem spolupracovat s PI Kanov. Uvítáme firmy, které mají zájem o přeshraniční spolupráci s Německem a ČR. Nabízíme mentoring v oblasti podnikání a dále výuku německého a českého jazyka pro partnery a zasídlené firmy. Poskytujeme také virtuální sídla různým společnostem. Spolupracujeme s Univerzitou v Hofu (Hof University of Applied Sciences) a Weidenu (Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden). Dále nabízíme možnost pracovního uplatnění pro studenty ve firmách, se kterými jsme uzavřeli spolupráci v oblasti IT služeb a podpory Microsoft sítí s přeshraničním dosahem převážně pro německé firmy.

Chebská pobočka Podnikatelského inkubátoru Kanov s nově vzniklým Digitálním Hubem byla vybudována v rámci zajištění pracovní atraktivity města a kraje v oblasti inovativního podnikání a zvýšení možností podnikatelům v tuzemsku i s vizí přeshraniční spolupráce. Je tedy ideálním zázemím pro studenty, začínající (start-up), inovativní MSP a podnikatele, stávající inovativní MSP a podnikatele nebo pro MSP s inovativním potenciálem.

Pro studenty s možností pracovního uplatnění při studiu:
V rámci dne otevřených dveří proběhne nejen prohlídka prostor nové budovy PI Kanov Cheb, ale také zajímavá přednáška spolu s nabídkou pracovního uplatnění pro studenty s IT a technologickým zaměřením a znalostí NJ a AJ ve švýcarské IT společnosti D-ploy, jež působí na evropském trhu již 20 let. Aktivně servisuje klienty primárně v Německu, Švýcarsku a Čechách, kde konstantně posiluje současný tým o technické i projektově orientované kolegy.

Nabízíme tak uchazečům nejen zajímavou dynamickou práci v multiple client prostředí, ale také možnost absolutní flexibility práce z domova, v noci nebo kdykoliv mají možnost.

Pro firmy:
Poskytujeme kancelářské i laboratorní prostory, coworkingovou kancelář, konferenční sál, mentoring v oblasti podnikání a marketingu, virtuální sídla firmám, pomoc s uplatněním v ČR i v zahraničí a výuku německého a českého jazyka pro partnery a zasídlené firmy.

Uvítáme firmy, které mají zájem o přeshraniční spolupráci s Německem a ČR. Spolupracujeme s Univerzitou v Hofu (Hof University of Applied Sciences) a Weidenu (Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden) a Západočeskou univerzitou.Zobrazit seznam firem