E.ON Česká republika, s. r. o.

E.ON Česká republika, s. r. o.

Kdy?

Úterý 20.6.2023

9:00

Kde?

E.ON Česká republika, s. r. o.
F. A. Gerstnera 2151/6
370 01
České Budějovice

Registrace

Kristýna Ludwigová
kristyna.ludwigova@eon.cz
705 837 965

Registrace do: kristyna.ludwigova@eon.cz

Kdo a kolik osob?

14-18 let, 15 a starší
Max. velikost jedné skupiny: 15 – 20

E.ON – kdo jsme
Jsme E.ON. Dodáváme elektřinu a plyn do vašich domovů, firem i obcí. Našim zákazníkům pomáháme šetřit peníze i přírodu. Proto u nás k výhodné ceně za energie získáte i užitečné služby navíc, jako je třeba kontrola kotle nebo elektrikář. Přes 20 % naší energie pochází z obnovitelných zdrojů, což nás řadí na první místo mezi velkými dodavateli v ČR.

EG.D – kdo jsme
Jsme EG.D, distributor vašich energií. Staráme se o to, aby k vám elektřina i plyn doputovaly rychle, bezpečně a spolehlivě. Distribuční síť proto neustále udržujeme, rozvíjíme a digitalizujeme. Kromě toho pečujeme o elektroměry i plynoměry, které máte doma, na chalupě nebo v kanceláři. Denně jsme ve spojení jak s našimi zákazníky, tak s obchodníky, výrobci, operátorem trhu a dalšími provozovateli distribučních soustav. Licenci jsme získali na základě energetického zákona a podléháme kontrole Energetického regulačního úřadu.

Oblast energetiky rezonuje v naší společnosti stále více a my si jakožto dodavatel energií uvědomujeme, jak je naše úloha důležitá. Aby dodávky elektřiny mohly fungovat plynule a bez větších problémů, musíme pečovat o naši síť každý den. Je-li pro vás téma energií a distribuce elektřiny zajímavé a uvažujete třeba o práci v tomto oboru, neváhejte a přijďte se podívat na den otevřených dveří do jedné z našich rozvoden. Budeme se na vás tedy těšit na rozvodně v Dasným.Zobrazit seznam firem