Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Kdy?

Čtvrtek 22. 6. 2023

9-12 hod.

Kde?

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Průmyslová 1851
25001
Brandýs nad Labem

Registrace

Lucie Slezáková
lucie.2.slezakova@continental-corporation.com
705 698 043

Registrace do: 1.6.2023

Kdo a kolik osob?

15 a starší, VŠ
Max. velikost jedné skupiny: 8

Společnost Continental Automotive Czech Republic se věnuje již od roku 1871 vývoji bezpečnostních, úsporných a chytrých řešení pro svět v pohybu. Dnes patří mezi 5 největších dodavatelů pro automobilový průmysl a v ČR má zhruba 11 tis. zaměstnanců.
Konkrétně v Brandýse nad Labem se specializujeme na výrobu automobilové elektroniky, od palubních přístrojů, přes displejová řešení až po telematiku a eCall systémy. Naše výrobky jezdí ve vozech velkých značek po celém světě.
Digitální závod a chytrá automatizace u nás nejsou jen virtuální pojmy. Naši inženýři programují sedmiosé roboty, coboty, SPEA testery a řadu dalších zajímavých výrobních technologií, pracujeme i s 3D simulacemi a virtuální či rozšířenou realitou.
Jsme zároveň první českou firmou, která má robotický sklad Autostore. Disponujeme rovněž vlastní lisovnou a lakovnou plastů, kde vyrábíme plastové díly pro naše elektronické výrobky. Využíváme i technologii Hybrid Bonding, která zlepšuje kvalitu a odolnost našich displejových řešení.
Uplatnění u nás najdou zkušení odborníci i čerství absolventi, a to v mnoha oborech. Stačí si vybrat, co Vás bude bavit.Zobrazit seznam firem